Nesiller boyu devam ettirdiğimiz örme tekstilin bugünkü adresi olan Maralhan Tekstil, kurulduğu ilk günkü heyecanıyla büyümeye ve gelişmeye devam ederek; aile değerlerini devam ettirmenin gücü, çalışanlarımıza güvenli ve huzurlu bir iş sahası sağlarken, dürüst ve disiplinli hizmetimiz de, müşteri ilişkilerimizde aidiyet ve güven duygusunu arttırmaktadır.

İstanbul-Avrupa Yakasında faaliyet gösteren Maral Han Örme Tekstil’de, kalite yaratan kurum stratejileri ve saha toplantılarımızla, bulunduğumuz konumdan tüm dünyaya üretim sağlamaktayız. Hızlı üretimin, en güçlü kalitesini yakalayarak; ipliğin kumaşa olan hassas yolculuğu ile en iyi kaliteyi hak eden müşterilerimiz arasında güven köprüsü olan tüm ekibimiz, özenle seçilen her bir ipliğe gözümüz gibi bakıyor ve onlardan en iyi kumaşı elde edip, nihai müşteri ile buluşana kadar gece gündüz çalışıyoruz.

Maralhan Tekstil uzun süredir üretimde, üründe ve pazarda dinamikliğini gençliğini ve önderliğini sürdürmektedir. Tekstil endüstrisi bugün gelinen noktada düşünülenin aksine, ucuz İşgücü ve bol hammaddeye dayanan bir endüstri olmaktan çıkmıştır. Maralhan Tekstil 2016’dan bu yana organizasyonu içinde yeni bir bütünleşmeye tabi tutulup gelecek yıllarda verimlilik, yararlılık ve kârlılığı sürdürecek yapıya kavuşarak hazırlanmaktadır.

Çözüm ortağı olarak, girişimci, yenilikçi, saygın kimliği ile tanınan ve sektöründe öncü ve özgün bir dünya markası olmak hedefi ile yola çıkmıştır. Maralhan Örme ailesi, tüm iş süreçlerine inovatif bir yaklaşım sergileyerek, AR-GE çalışma merkezlidir. Kendi ülkemize yaptığımız üretimi uluslararası bir boyuta taşıyarak; başta Rusya ve Kırgızistan olmak üzere, birçok ülkede İhracat ve İthalatta yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Bu vizyonumuz ile birlikte sıfır atık ilkelerine uyarak, çevre ve ekonomiye duyduğumuz sorumluluk bilinciyle ilerliyoruz.

Buna ek olarak, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmayı ve Maralhan ailesi olarak bizler, geçmişten bugüne taşıdığımız yüklü birikim ve kültürel miras ile, hedeflerimizi daima yüksek tutarak; öğrenmeye ve yeniliğe açık zihinlerimizle, ülke ve ülke ekonomisine fayda sağlamaya durmadan devam edeceğiz.

Üretimimizde yarattığımız kalite ve başarı kadar, satış pazarlama alanındaki başarılı stratejilerimizle de her yıl ihracatımızı bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktayız. Daha iyi bir gelecek için sıfır atık ilkelerine uyuyor; çevre ve ekonomiye duyduğumuz sorumluluk bilinciyle üretimhanemizde, hem tasarrufu hem de verimliliği arttırarak, sürdürebilirlik adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Buna ek olarak kaliteyi en üst segmentte tutmayı hedefliyor, giyim sektörlerinde; insana ve yaşama dair her konuda ürünlerimizle değer katmak ve bu değeri çalışmalarımızınız her aşamasında uygulamaktır.